Fuarcılığın Kalbi 5. Kez Camilerle, Şehirlerin ve Medeniyetlerin Büyümesi için İstanbul’da Atacak!

Sektörle ilgilenen herkesi Kocaeli İnterteks Uluslararası Fuar Merkezi’nde buluşturan 4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, gün geçtikçe gelişen teknoloji ile sektörü buluşturmaya ve sektörle birlikte büyümeye devam ediyor. 

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, ilk kez 20-23 Şubat 2014 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmış ve 4 gün boyunca 5.732 ziyaretçisiyle, Türkiye’de Cami sektöründe kaliteyi markayla buluşturan katılımcı firmalarla, tüm Türkiye’den ve Dünya’nın birçok şehrinden Cami hocalarını, Cami dernekleri yöneticilerini, mimarları, hayırsever iş adamlarını, Türkiye’de Cami restorasyonu alanında çalışan firmaları, üniversite öğrencilerini, belediye başkanlarını, milletvekillerini ve müftülükleri de bir araya getirerek sektörü buluşturan başarılı bir fuar yılı geçirmişti. 

İlk fuarda 3000 m2’lik alanda 42 firmanın katıldığı fuara, 2017 yılında 6000 m2’de 92 firma katıldı. 

2012 yılından bu yana siz değerli okuyucularımızın desteğiyle büyüyen ‘Cami Dergisi’ ve ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’, ‘Proaktif Fuarcılık’ bünyesinde büyümeye devam etmektedir. 

2015 yılında kapılarını CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde açan ''Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nın ziyaretçi sayısı 2.581 kişi iken, 2016 yılında 3.575 misafirimiz fuara ziyaretçi olarak katıldı. 

2017 yılında Kocaeli’nde gerçekleşen 4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda katılımcı firmalar yepyeni ürünlerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine  sundular. 

Bazı katılımcı firmalar sadece fuara özel ürün üretip sektöre ve fuar ziyaretçilerine ilk kez yeni ürünlerini sundu. 

Üç kez İstanbul’da ve bir kez Kocaeli’nde olmak üzere 4. yılını geride bırakan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, 5. kez ekonominin ve fuarcılığın kalbi olan İstanbul’da Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.  

Girişlerin ve ziyaretlerin ücretsiz gerçekleşeceği Cami   sektör faaliyetlerinde ilke imza atan fuar, birçok sektör temsilcisini bir araya getirip kaliteyi buluşturan işlere imza atan firmaların lokomotifi olma görevini yıllardır yürütüyor.     

2014 yılında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na yurtdışı katılımının gün geçtikçe artması, günü birlik şehirdışından ve yurtdışından gelen ziyaretçilerin ulaşım kolaylığı sebebiyle tercihi lokasyonda bulunmasının da göz önünde bulundurulmasıyla  2018 yılında İstanbul Fuar Merkezi-Yeşilköy’de 12-15 Nisan 2018  tarihlerinde düzenlenecektir.    

Değerli katılımcı firmalarımız ve siz değerli ziyaretçilerimizle büyüyen ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuar’ı ve ‘sektör buluşmalarımız’ için teşekkür eder, 2018 yılında gerçekleşecek 5. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda hayırlı işlere birlikte imza atabilmek üzere tekrar bir arada bulunabilecek olmamızdan dolayı memnuniyetle saygılarımızı sunarız.

Yorum YazYorumlar (0)

Yorum Yok
OTEL KONAKLAMA
E-DERGİ
SOSYAL MEDYA

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
PROAKTİF FUARCILIK LTD.ŞTİ Tel : 0216 311 58 27 Fax : info@camiyapiekipmanlarifuari.com www.camiyapiekipmanlari.com