Cami Yapi Ekipmanlari Fuari 2017ye Özel Değerlendirmeler

Sektörle ilgilenen herkesi Kocaeli İnterteks Uluslararası Fuar Merkezi’nde buluşturan 4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda, ‘Camilere üretim yapan firmalar’ yer aldı. yer aldı. Türkiye genelindeki Müftüleri, Cami Hocaları’nı ve Dernekleri fuara davet ettik. Fuarda imalatçı firmalarımızla birebir görüştüler. İbadethanelerimizin daha modern daha kaliteli ürünlerle döşenmesi için fuarımızı gerçekleştirdik. 

Kocaeli Belediye Başkanı Sn. İbrahim KARAOSMANOĞLU, standları gezerek tüm katılımcı firmaları ziyaret ederek fuarı Kocaeli Bölgesi’nde yapan Proaktif Fuarcılık Şirketi’ne ve katılımcı firmalara duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür  etti.

4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı 2017’de toplam 80.000 adet  fuara özel davetiye misafirlerimize elden ve kargo ile  ulaştırıldı.

TV kanallarında ve radyo kanallarında fuara özel  yayın çalışmaları yapıldı. 

2017 yılında 6000 m2’de 92 firma katıldı. Bazı firmalar sadece fuara özel ürünler üretip sektöre ve fuar ziyaretçilerine ilk kez yeni ürünlerini sundu. 

Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından birçok ülkeden katılımın gerçekleştiği fuara katılımcı firmaların görüşleri ise şu şekilde yansıdı: 

Akbulut Mermer - Mehmet Ali AKBULUT: “Çalışmalarını fuar ziyaretçileriyle buluşturan, fuarı başarılı bulduğunu ve fuardan memnun olduğunu belirten Mehmet Ali AKBULUT, fuarda yeni çalışmalarını ziyaretçiyle buluşturduklarını da belirtti.”

Altuner Mermer - Selahattin ALTUNER: “Bu fuarın Cami sektörüne kaliteyi getirdiğini, marka bilincini kazandırdığını düşünüyorum. Fuarların her yıl düzenlenmesi imaj ve kaliteyi yükseltmek adına oldukça önemlidir. Fuarlar olduğu sürece firmalar ister istemez rekabet sebebiyle kalitesini yükseltmek zorundadır.”

Berk Minarecilik - Abdul Samet ZAMAN: “Fuarın her zaman farklı bakış açılarıyla bir arada olabilmek için ve marka gelişimimiz için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum.”

Buluş Dekorasyon - İbrahim HAN: “Fuar için fıskiye model çalışmalarımızı da ziyaretçilerimiz için fuara getirdik. Cami sektörünün buluşma noktası olduğu için oldukça önemli bir fuardır.”  

Cami Esnaf ve Sanatkarları Derneği - Salih KARADAĞ: “Ankara, Bursa, Samsun gibi birçok ilden gerçekten işin ehlilerini buluşturan fuarda, kaliteyi buluşturan ve ihtiyaca cevap veren bir fuar verimliliğini yaşadık.” 

Cami Sanatkarlar ve İş Adamları Derneği (CASİAD) - Müslüm KORKUTATA: “Fuar ilk kez Kocaeli’nde gerçekleşmesine rağmen sektör temsilcileriyle de yaptığımız istişareyle oldukça verimli ve kaliteli geçtiği düşüncesindeyiz.”

Ceran Ahşap & Kündekari - Mustafa CERAN: “Kaliteye önem veren ve ne çeşitte ürünler istediğini bilen ihtiyaç sahipleriyle ürünlerimizi buluşturduğumuz verimli bir fuar geçirdik.”

Çağın Vitray Sanat Evi - Mehmet VATAN: “Fuarda, daha çok işe gönül veren, daha fazla araştırma, bilgi sahibi olabilme amacıyla gelenlerin bir arada olması önem teşkil ediyor. İlgisi olan insanları daha çok görmek istiyoruz ve bekliyoruz. Ürünlerimizi sunmaya, anlatmaya, sektörle buluşturmaya fuarlarla ve atölyelerimizle devam edeceğiz.” 

Dadaş Cami Halıları - Cengizhan ÖZGÜN: “Yeni koleksiyon ve desenlerimizle fuara katıldık. Verimli bir fuar geçirdik.” 

Dijital Mühendislik - Rafet BELEN: “Fuar, bu yıl beklentilerimizi karşılayacak düzeyde iletişime geçtiğimiz, bağlantı kurduğumuz firmalarla oldukça verimli geçti.” 

Ehli Kalem Sanat Hizmetleri - Abdulkerim ÖZTÜRK: “Fuar sektörümüzde kalite ve markaları buluşturma noktasında bir ilki yaşatarak yıllardır devam ediyor.”

Enes Isıtma & Mühendislik - Selami ÇİFTÇİ: “Hüseyin Bey’le bu yıl üçüncü fuar yılımızı geride bıraktık. Hüseyin Bey’in yüreğine ve emeğine sağlık, verimli bir fuar geçirdik.”

Erdemler Ahşap - Vedat ERDEM: “Piyasada kalite, marka ve yüksek kaliteye önem veren firmaları buluşturan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, her yıl daha güzel çalışmalara imza atıyor.” 

Es-Ar İnşaat - Dursun KOZAK: “Bilinçli ihtiyaç sahiplerinin daha çok araştırmak amacıyla ziyaretçi olduğunu belirtmek isterim.”

Formline Precast - Ali Kemal KATRANCI: “İlk kez katılmamıza rağmen firmamız için yoğun ve verimli bir fuar oldu.”

Gökçe Cami Halıları - Samet KARATAŞ: “Özellikle bu yılki Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda yurtdışından ciddi taleplerimiz oldu. Çok verimli bir fuar geçirdik.” 

Hamle Kündekari - Mehmet Emin YILDIZ: “Fuarın faydalarına genel olarak baktığımızda ürünlerimizi, markamızı ve kalitemizi tüm sektördeki ilgilenen, ihtiyacı olan herkesle buluşturabilme fırsatı yakaladık.” 

Harmantepe Kurşun Kaplama - Garip TEKİN: “Fuarlar bizim için hem kalite hem de markaları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak için oldukça önemlidir. Burada bulunmak bir ayrıcalıktır.


Hasçınar Kündekari - Hasan Bey: “Fuarda sergileme fırsatımız oldu ve yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Fuar firmamız için oldukça hareketli geçti.”

İmaj Dekorasyon - Erkan ORHAN: “Markamızı ilk kez tanıttığımız çok fazla fuar ziyaretçimiz oldu. Bu yıl ilk kez Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na katılmamıza rağmen hareketli bir fuar geçirdik.”

KalePro Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri - İsmail KALE: “Bu yılki fuara iş birliği yapmak isteyen ve araştırmacı bir profilin daha çok rağbet ettiğini söyleyebilirim.” 

Karadağ Minarecilik - Ahmet KARADAĞ: “Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’ sektörümüz için oldukça önemlidir, uzun zamandır fuarlara katılıyoruz. Amacımız hem işimizi hem de markamızı temsilen güzel işlerimizi ziyaretçilerle buluşturmaktır.”


Karadeniz İnşaat - Temel BALTACIOĞLU: “Beklentimizi oldukça karşılayan bir fuardı. Gelen ziyaretçiler iş yaptırabilecek ve araştırmaya önem veren kişiler oldu. Hizmetlerimizi anlatabildiğimiz ve işlerimizi sunma fırsatı bulabildiğimiz için bizde çok memnun olduk.” 

Kazak İnşaat - Sadık KAZAK: “Gelen ziyaretçiler iş yaptırabilecek firma ve kişilerden oluştuğundan beklentilerimizi karşıladığını söyleyebilirim.”  

Kütahya Çini Yapı Tasarım - Ahmet ESENTÜRK: “Aslında yer ve konum olarak İzmit bize yabancıydı, bir önceki yıl fuar için İstanbul’daydık. Anadolu’ya açılmak oldukça güzel.

Kütahya Sanat Çini - Nezir ÇETİN: Kurumsal firmalar fuar sayesinde biraz daha ön plana çıkmış oluyor. Camileri bilinçlendirmek adına da fuar çok önemli ve güzel, insanlara doğru olan şeyleri daha iyi anlatabiliyoruz. Piyasada iyi iş yapan ve kurumsal firmaların %90’ı bu fuara katılıyor. Proaktif Fuarcılık’a, Hüseyin Bey’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 

Lalegül Mermer - Yusuf ÖZKAN: “Markamızla ve otuz yıllık deneyimimizle fuara katılmak istedik. Fuar oldukça bereketliydi, ziyaretçi potansiyelimiz beklediğimiz gibiydi.”

Mertcanlar Mermer - Mustafa SÜZER: “Fuara katılma amacımız, ‘Camilere nasıl daha fazla katkıda bulunuruz?’ ’ Bunu oldukça önemsiyoruz.”

MR Alüminyum Dekorasyon - Ramazan AKÇA: “Ziyaretçilerimizle ve müşterilerimizle oldukça yoğun geçti, güzeldi.

Man-İş Yapı, İzolasyon, Metal Çatı Kaplamaları - Rafet & Şükrü MANİŞ: “İleriye yönelikte ciddi çalışmalarımız, projelerimiz var. Markamızı ve çalışmalarımızı da temsilen fuara katılmak oldukça önemlidir. Katılımdan ve fuardan memnunuz.” 

Mila Mimarlık & İnşaat - Mimar Mehmet OSMANLIOĞLU: “Fuarın, beklentilerimizi karşıladığını, sektördeki ürün kalitesini ve araştırmasını yapmak isteyen herkesi bu yıl Kocaeli’de buluşturduğunu eklemek istiyorum.”

Mozaik İnşaat - Yusuf ÇOBAN: “Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’ndan oldukça memnunuz, daha da iyi olmasını istiyoruz.” 

Nakkaş Önder NARİN: “Fuara katılmanın maddi ve manevi boyutu var. Biz Cami sektöründeki bu fuara 2010 yılından beri katılıyoruz. Bu fuara katılan firmaların hepsi Cami sektöründe çalışıyor. Diyanet İşleri çalışanlarınında bu fuara katılımlarını daha çok bekliyoruz. Bu yılki davetiyeleri bizzat gördüm.Herkese bu davetiyelerin verildiğine ve ulaştığına da bizzat şahit oldum. Hüseyin Bey’i bu konuda tebrik ediyoruz.”

Ortadoğu Mermer - Ahmet KELEŞ: “Tüm resmi makamların bu güzellikleri ve gücü görmesini istiyorum.” 

Osmanlı Doğal Taş İşletmeciliği - İsa YILDIZ: “Reklam açısından bu yıl televizyon, radyo reklamları ve broşür dağıtımı çalışmalarının yapılması fuarı oldukça iyi etkiledi. Fuara ilgi yoğundu. Yurtdışından da fuara katılım oldu. Hüseyin Bey’e de teşekkür ediyoruz. Biz firmalara da düşen fuar çalışmalarını hem sosyal medyada paylaşıp hem de çevremizdeki herkese anlatıp fuarın daha çok ziyaretçiye ulaşmasına katkıda bulunmak olmalıdır.”

Örnek Nakkaş - Sıddık KORKUTATA: “Fuardan beklentimiz yalnızca iş değil, firmalarımızın birbirlerinden esinlenerek daha kaliteli işler yapabilmesi ve Cami derneklerimizin bilinçlenmesidir. Biz bina değil Cami yapıyoruz! Dini mabetlerimizi yapıyoruz. Hep beraber ‘Bu fuarı daha iyi nasıl tanıtabiliriz?’ ’ Bu fuar sektörümüz için oldukça önemlidir.”

Öveç Kardeşler Mermer - Şenol ÖVEÇ: “Amacımız, atalarımızdan kalan işi ve tarihi  yaşatmaktır. Fuara 4 yıldır katılıyoruz. Gün geçtikçe fuarın daha da iyi olacağı kanısındayım.”

Özkul Halı - Behçet ÖZKUL: “Müşteri memnuniyeti ve kalitenin beraber ilerlemesi sonucunda işlerimizi bugüne kadar taşıdık. Bu fuar çok güzel bir organizasyon oldu. Ortam ve tanıtım çok iyiydi.”

Phonex Led - Ahmet ALTUN: “Fuara gelen ziyaretçiler direkt ve bilinçli geliyor. Odağa hitap ediyoruz bu sebeple de fuardan oldukça memnunuz.”

Ramazan Baştan İnşaat - Ramazan BAŞTAN: “Bu fuarın amacı ulaşamadığımız veya bize ulaşamayan ziyaretçilerimiz için çalışmalarımızı sergilemektir.”

Revzen Tezyinat Cami Sanatları - Yasin Burak KAZAK: “Fuara markamızı temsilen katıldık, daha önce de Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na katıldık. Yoğun ve beklentimizle örtüşen bir fuar oldu.”

Rölöve Yapı ve Dekorasyon - Mehmet Akın AYDIN: “Tüm sektör temsilcilerinin bir arada olduğu bu fuarda bulunmak çok güzeldi.”

Safir Avize - Veysel ÖZHASRET: “Fuara her yıl olduğu gibi hem markamızı hem de imajımızı temsilen katıldık. Bereketli ve yoğun bir fuar oldu.” 

Serko Halı - Bülent ARSLAN: “Tüm Türkiye’deki Cami derneklerine, Cami yapan dernek başkanlarına ve yöneticilerine buradan sesleniyoruz. Camilerin ihtiyacı olan tüm ürünler 4 yıldır devam eden bu fuarda var. Tüm kaliteli ve iyi işler yapan firmalar bu fuara katılıyor. Gelip gezip bu fuardan ürün temini konusunda daha fazla bilgi almalarını istiyoruz.”

Sıvaper - Sait Ali ÇINAR: “Yurtiçinde bayilerimiz var ve Ortadoğu’ya ürünlerimizi ihraç ediyoruz. ‘Proaktif Fuarcılık’ ekibine ve Hüseyin Bey’e teşekkür ediyoruz.”

Styronit Doğal Yalıtım Teknolojileri - Zafer DALKILIÇ: “Bu fuarın sektördeki büyük bir eksikliği tamamladığını düşünüyoruz. Bu kapsamda Cami sektöründe ve cami inşaatlarındaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla bütün üreticilerin fuarda olması ziyaretçilerimiz için büyük bir avantaj sağlıyor.”  

Talha Elektronik - Zülfü HANÇER: “2018 yılında İstanbul’da düzenlenecek fuarda görüşmek üzere, Proaktif Fuarcılık’a teşekkür ederim.”

Tempo Kompozit - Murat Uğur TEMURALAY: “Fuara geçen yıl olduğu gibi bu yılda marka ve imajımızı temsilen katıldık. Proaktif Fuarcılık’a teşekkür ederiz.”

Usta Taş Restorasyon - Fatih KARAMEŞE: “Sektörde profesyonel çalışan firmalar olarak fuara katılma amacımız, merdiven altı işçiliğe son vermektir. . İşimizi daha iyi ve daha düzgün yapmak için buradayız.”

Vitray Dekorasyon - İrfan YILMAZ: “2018 yılında İstanbul’da düzenlenecek fuarda görüşmek üzere, Proaktif Fuarcılık’a teşekkür ederim.”

WuduMate - Ahmet YÜCEBAŞOĞLU: “Fuarda da yoğun bir taleple karşılaştık. Çok bereketli bir fuar oldu bizim için. Proaktif Fuarcılık’a ve Hüseyin Bey’e teşekkür ederiz.”  


Yavuzcan Nakkaş - Ahmet ÇELİK: “Güzel bir fuar geçirdik. 2018 yılında İstanbul’da düzenlenecek fuarda görüşmek üzere, Proaktif Fuarcılık’a teşekkür ederim.”


Yılçay Kündekari - Ahmet YILÇAY: “Tüm kaliteli ve iyi işler yapan firmalar bu yıl fuardaydı. Cami derneklerini yöneticilerinin gezip bu fuardan ürün temini konusunda daha fazla bilgi almalarını istiyoruz.”

Yılsan Kızıl Metal - Ferhat GÖRAL: “Ziyaretçilerin bilinçli olması ve fuara yoğun talep göstermesi çok güzeldi.” 

Yön Avize - Ramazan YÖN: “Fuara gelen ziyaretçiler direkt ve bilinçli geliyor. Odağa hitap ediyoruz bu sebeple de fuardan oldukça memnunuz.” 

Yorum YazYorumlar (0)

Yorum Yok
OTEL KONAKLAMA
E-DERGİ
SOSYAL MEDYA

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
PROAKTİF FUARCILIK LTD.ŞTİ Tel : 0216 311 58 27 Fax : info@camiyapiekipmanlarifuari.com www.camiyapiekipmanlari.com