5. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı ‘İstanbul Fuar Merkezi’nde Kapılarını Açacak!

Sektörle ilgilenen herkesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde buluşturan 4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, gün geçtikçe gelişen teknoloji ile sektörün altyapısını buluşturmaya ve sektörde gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Cami Yapı Ekipmanları Fuarı, ilk kez 20-23 Şubat 2014 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmış ve 4 gün boyunca 5.732 ziyaretçisiyle, Türkiye’de Cami sektöründe kaliteyi markayla buluşturan katılımcı firmalarla, tüm Türkiye’den ve Dünya’nın birçok şehrinden Cami hocalarını, Cami dernekleri yöneticilerini, mimarları, hayırsever iş adamlarını, Türkiye’de Cami restorasyonu alanında çalışan firmaları, üniversite öğrencilerini, belediye başkanlarını, milletvekillerini ve müftülükleri de bir araya getirerek sektörü buluşturan başarılı bir fuar yılı geçirmişti.

2014 yılında yapılan ilk fuarda 3000 m2’lik alanda 42 firmanın katıldığı fuara, 2017 yılında 6000 m2’de 98 firma katıldı.

2012 yılından bu yana siz değerli okuyucularımızın desteğiyle büyüyen ‘Cami Dergisi’ ve ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’, 2016 yılından beri ‘Proaktif Fuarcılık’ bünyesince büyümeye devam etmektedir.

2015 yılında kapılarını CNR İstanbul’da açan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nın ziyaretçi sayısı 2.581 kişi iken, 2016 yılında 3.575 misafirimiz fuara ziyaretçi olarak katıldı.

2017 yılında Kocaeli’nde gerçekleşen 4. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda katılımcı firmalar yepyeni ürünlerini fuar ziyaretçileri ve ihtiyaç sahipleri ile buluşturdu. Bazı katılımcı firmalar sadece fuara özel ürün üretip sektöre ve fuar ziyaretçilerine ilk kez yeni ürünlerini sundu.

Üç kez İstanbul’da ve bir kez Kocaeli’nde olmak üzere 4. yılını geride bırakan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı 5. kez kapılarını İstanbul Fuar Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor.

Değerli katılımcı firmalarımıza ve siz değerli ziyaretçilerimize büyüyen ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuar’ı ve ‘sektör buluşmalarımız’ için teşekkür eder, 2018 yılında gerçekleşecek 5. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda hayırlı işlere birlikte imza atabilmek üzere tekrar bir arada bulunabilecek olmamızdan dolayı memnuniyetle saygılarımızı sunarız. 

Yorum YazYorumlar (0)

Yorum Yok
OTEL KONAKLAMA
E-DERGİ
SOSYAL MEDYA

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
DESTEKLEYEN KURULUŞLAR
PROAKTİF FUARCILIK LTD.ŞTİ Tel : 0216 311 58 27 Fax : info@camiyapiekipmanlarifuari.com www.camiyapiekipmanlari.com